Logo
  1. Úvod
  2. Vrtulová čerpadla
  3. Vrtulová čerpada E

Vrtulová čerpada E

Vrtulová (propelerová) vertikální čerpada typu E vrtulová čerpadla jsou univerzální a velmi efektivní a jsou použitelná v široké škále aplikací. Můžou... celý popis
Dostupnost
Není skladem
Číslo produktu:A/E
Výrobce:VENERONI
Kompletní specifikace

Vrtulová (propelerová) vertikální čerpada typu E

vrtulová čerpadla jsou univerzální a velmi efektivní a jsou použitelná v široké škále aplikací. Můžou být instalována vodorovně, svisle nebo pod určitým úhlem a můžeou být z různých materiálu v závislosti na typu přepravovaného kalu a prostředí.

Přenos je přes ložiska mazaná stejnou kapalinou nebo můžou být kuličková ložiska uložená v olejové lázni. Vrtule se skládá z náboje s břity, které můžou být přizpůsobené stroji v klidovém a odpojeném stavu.

Funkce vrtulových čerpadel

Vrtulová čerpadla řady E mají vysoký průtok a malou dopravní výšku. Charakteristika křivky je závislá na otáčkách a úhlu sklonu břitu.

Vstupní výkon se zvyšuje se sestoupající dopravní výškou a snižuje se průtok. Průtok lze regulovat změnou otáček a sklonem břitu.

Kapaliny

čistá a slaná voda; různé upravené nebo neúpravené čerpatelné kapaliny

Pohon

Elektromotor, spalovací motor, traktor s přímou nebo úhlovou převodovkou PTO

Testování

Firma VENERONI má moderní testovací místnost s instalovaným výkonem 400 kW, kde všechny výrobky procházejí přísným testováním. K dispozici je také 500 m3 nádrž a 4 potrubí DN125, DN250, DN500 a DN1000 a slouží pro měření průtoku až 20.000 m3/h. Testovací místnost je vybavená měřícími přístroji, které zaznamenávají a zpracovávají údaje v reálném čase s velkou přesností. Díky spolehlivosti, know-how a vysoce efektivní výrobní procesy a flexibilitě může společnost VENERONI vždycky nabídnout zákazníkovi aktuální stroje a zařízení.

Použití vrtulových čerpadel

- čerpadla VENERONI lze použít v široké škále průmyslu  ( aquaparky, čistírny odpadních vod, odpadní vody v průmyslu, bioplynové stanice, zemědělství....atd..)

vrtulové čerpadlo E

Diagram výkonu

Diagram výkonů propelerových čerpadel

Zboží zařazeno v kategoriích
TOPlist COPYRIGHT © 2019
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz